KPSS Forum Sitesi Kayıt Olun!

Aklınızdaki soruları cevaplamak için lütfen sitemize üye olunuz!

KPSS Genel Kültür

KPSS Genel Kültür, Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (KPSS) bir bölümüdür. Bu bölümde, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık ve Güncel Bilgiler olmak üzere dört dersten sorular sorulur. KPSS Genel Kültür sınavı, her yıl lisans ve ön lisans mezunları için ayrı ayrı uygulanır.

Tarih

KPSS Tarih Forum Sitesi, Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (KPSS) bir bölümüdür. Bu bölümde, İslamiyet Öncesi Türk Tarihi, Türk-İslam Tarihi, Osmanlı Tarihi, Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi gibi konulardan sorular sorulur. KPSS Tarih sınavı, her yıl lisans ve ön lisans mezunları için ayrı ayrı uygulanır.
Konular
2
Mesajlar
2
Konular
2
Mesajlar
2

Coğrafya

KPSS Coğrafya Forum Sitesi, Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (KPSS) bir bölümüdür. Bu bölümde, Türkiye'nin coğrafyası, dünya coğrafyası ve çevre konuları gibi konulardan sorular sorulur. KPSS Coğrafya sınavı, her yıl lisans ve ön lisans mezunları için ayrı ayrı uygulanır.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

Vatandaşlık

KPSS Vatandaşlık Forum Sitesi, Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (KPSS) bir bölümüdür. Bu bölümde, temel hukuk kavramları, anayasa, devlet yapısı, hükümet sistemleri, demokrasi, temel hak ve hürriyetler gibi konulardan sorular sorulur. KPSS Vatandaşlık sınavı, her yıl lisans ve ön lisans mezunları için ayrı ayrı uygulanır.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

Güncel Konular

KPSS Güncel Konular Forum Sitesi, Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (KPSS) bir bölümüdür. Bu bölümde, güncel siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel ve teknolojik gelişmelerden sorular sorulur. KPSS Güncel Konular sınavı, her yıl lisans ve ön lisans mezunları için ayrı ayrı uygulanır.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.
Üst