KPSS Forum Sitesi Kayıt Olun!

Aklınızdaki soruları cevaplamak için lütfen sitemize üye olunuz!

KPSS Genel Yetenek

KPSS Genel Yetenek, Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (KPSS) bir bölümüdür. Bu bölümde, Türkçe, Matematik ve Geometri olmak üzere üç dersten sorular sorulur. KPSS Genel Yetenek sınavı, her yıl lisans ve ön lisans mezunları için ayrı ayrı uygulanır.

Türkçe

KPSS Türkçe Forum Sitesi, Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (KPSS) bir bölümüdür. Bu bölümde, sözcükte anlam, cümlede anlam, paragraf bilgisi, sözel mantık ve dilbilgisi gibi konulardan sorular sorulur. KPSS Türkçe sınavı, her yıl lisans ve ön lisans mezunları için ayrı ayrı uygulanır.
Konular
23
Mesajlar
23

Matematik

KPSS Matematik Forum Sitesi, Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (KPSS) bir bölümüdür. Bu bölümde, temel matematik kavramları, işlemler, problem çözme, sayısal mantık ve geometri gibi konulardan sorular sorulur. KPSS Matematik sınavı, her yıl lisans ve ön lisans mezunları için ayrı ayrı uygulanır.
Konular
3
Mesajlar
3
Konular
3
Mesajlar
3
M
  • Matematikçi

Geometri

KPSS Geometri Forum Sitesi, Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (KPSS) bir bölümüdür. Bu bölümde, temel geometri kavramları, şekiller, dönüşümler, analitik geometri ve trigonometri gibi konulardan sorular sorulur. KPSS Geometri sınavı, her yıl lisans ve ön lisans mezunları için ayrı ayrı uygulanır.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.
Üst